Meniu
Jūsų krepšelis
Siekiant užtikrinti sklandų veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Grąžinimo sąlygos

Mūsų tikslas - Jūsų pasitikėjimas ir pasitenkinimas užsakytu produktu ar paslauga. Tačiau jei manote, kad gavote ne tai, ką užsakėte arba tai, ką suderinote, prašome nedelsdami praneškite apie problemą ir džiaugsimės galėdami ją išspręsti.
Patariame pateikti kuo daugiau su problema ar nesusipratimu susijusios informacijos. Šią informaciją mes vertinsime bei nuspręsime ar ši problema atitinka pinigų grąžinimo ar prekės pakeitimo sąlygas. Tai taip pat mums padės mums tobulinti siųlomą produktą.

Kas gali būti grąžinta?
Atkreipikite dėmesį, kad pinigų grąžinimas ar prekės keitimas netaikomi:
Personalizuoti lipdukai bei užrašai.
Nes šios prekės pagamintos pagal Jūsų pasirinktą dydį, spalvą, pateiktą tekstą būtent Jums. Taip pat yra gautas Jūsų patvirtinimas. Todėl Jūs žinote ką perkate ir nėra reikalo tai grąžinti.

Kiti personalizuoti užsakymai
Nes jie pateikti tik pagal Jūsų pasirinkimus, Jūsų pateiktą informaciją bei paremta Jūsų galutiniu suderinimu.
Visi kiti standartiniai (nepersonalizuoti) produktai gali būti grąžinti originalioje pakuotėje, be naudojimo žymių.

Brokuotos prekės?
Kad problema būtų sprendžiama operatyviau, prašome atsiųsti fotonuotraukas, kuriose tikrai gerai būtų matoma ir pakuotė, ir produktas. Jei nustatysime, jog pažeidimas atsirado pristatymo metu arba tai yra gaminimo brokas, pakeitimą išsiųsime nemokamai arba grąžinsime pinigus.

Ne tai, ką užsakėte?
Šiuo atveju, kai prekę gavote kitą arba ji neatitinka to, ką suderinote, Jums nemokamai atsiųsime jos pakeitimą. Tačiau jei pagal pateiktas nuotraukas nustatysime, kad prekė atitinka tai, ką patys pasirinkote bei patvirtinote pirkdami, prekės grąžinimas ar pakeitimas nebus taikomas. Todėl pildydami užsakymą, labai atidžiai rinkitės ir pirkite tik tuomet, kai esate tikras, jog tai yra tai, ko Jums tikrai reikia.

Ar galiu susigrąžinti pinigus?
Jei Jūsų atveju yra taikoma pinigų grąžinimo garantija, pinigai bus pervesti į tą pačią sąskaitą, kortelę ar PayPal paskyrą, iš kurios buvo daromas originalus mokėjimas pateikiant užsakymą. Dažniausiai tai užtrunka 1-3 darbo dienas, tačiau grąžinimai į kredito korteles gali trukti iki 7 darbo dienų.